...hudba netěží jen z hudby...
                                                    MiK
...zachytit historii bigbítu 60. let a rozvíjet na základě muziky společenský život naší generace...                      Šveskowi a tým

ČÍŇAN JE NA NAŠEM WEBU!!!

21. března 2010 v 18:00 | ŠVESKA |  Chronologie THE CRASH
PRÁVĚ JDEM POKECAT NA SKYPE, PAK TO DOPÍŠU, blog -crash club má sváteční den! Šveska


ČÍŇAN DNES

OBJEVIL SE PŘÍMO SYMBOLICKY S PŘÍCHODEM JARA. To se mu opravdu povedlo, takhle nás překvapit! Zkusil jsem několikrát zavolat, posílal SMS, tentokrát jsem se dočkal. Když jsem slyšel že to zvednul, v duchu jsem si zařval: A JE ZPÁTKY MEZI NÁMI... Po adrenalinovém přivítání jsme přešli na skype a dali si tříhodinový koktejl. Okamžitě jsem na skype kontaktoval TOMA STABENOWA a než se stačil z překvapení vydejchat, tak nám ADINKA chytře šoupla skupinku a jeli jsme všichni do půlnoci. K VÁŠNIVÉMU rozhovoru se nechaly strhnout i naše manželky, jaká to byla síla! Koktejl v pěti vydal další skoro tři hodiny, museli jsme to nakonec odpočítat, abychom to vůbec nějak skončili. Podle času na komentářích, které do našeho blogu pro vás všechny ihned máznul, si pak ještě prohlížel WEB, takže si to musel protáhnout ke třetí hodině ranní... Moc hezký večer... ŠV.

Oba parádní komentáře najdete v rubrice CHRONOLOGIE THE CRASH v článcích- ČÍŇAN UŽ ZASE ŽIJE V ČECHÁCH a OTÁZKA PRO ČÍŇANA.....

DO HISTORIE KARLOVARSKÉHO BIGBEATU se zapsal jako hráč na bicí vysokou úrovní, všichni jej dodnes hodnotí vysoko, ale taky svou kamarádskou povahou, a všem tu chyběl a BIGBEATU taky!

LUBOŠ ŠTOLFA na slezině v Evropáku po zhlédnutí kratičké SMS vytryskl: i tohle mi stačí k radosti, vím že žije, a úplně by mě to stačilo, i kdyby se s námi nesetkal a víc se neozval! VENCO, MÁŠ TU PĚKNĚ ZADĚLÁNO!
 


Komentáře

1 Číňan Číňan | 22. března 2010 v 16:31 | Reagovat

Co jsem zase pěkně zadělal? Já nic, já muzikant. Za to může zase jenom kdo? No přece Šveska. I když musím říct, že jako správná šveska má pecku na pravém místě!Tak snad na mě budete shovívaví...
Číňan

2 Saša Saša | 22. března 2010 v 20:50 | Reagovat

Ahoj kolego,vždy jsem se ptal všech emigrantů -Pavla Men..Karla Súče..Kurta Dúrs..Mišáka..atd.co je s tebou,dověděl jsem se jako všichni ostatní že jsi zmizel někde v Holand.a nic víc.Jsem taky wellmi rád že jsi a vidím tvoji dnešní podobu/na ulici bych tě určitě přešel/.Vítej a koukej se na Karlovarsku ukázat.Saša

3 Tomáš Stabenow Tomáš Stabenow | E-mail | 22. března 2010 v 22:18 | Reagovat

Tak Venco pořádně jsi se změnil-jako my všichni na ulici bych tě asi minul,ale jak jsem při včerejším rozhovoru zjistil -humor ti stále zůstal.Těším se moc na shledání a Tondu Zíta seženu.Zatím ahoj TOM

4 Číňan Číňan | 24. března 2010 v 13:34 | Reagovat

[3]:Ahoj Tome,
No tebe bych asi také minul po těch více než 40. letech! Vlastně prakticky každého protože zub času se na nás všech pěkně vyřádil. O to zajímavější bude shledání a znovunavázání osobního kontaktu a doufám, že bez zádrhelů. Toho Tondu Zíta určitě sežeň aby byla slezina kompletní. Ještě kdyby jsme našli J. Zavadila tak to by byla opravdu paráda. Tak se měj a ať žije The Crash!
Číňan

5 Číňan Číňan | 24. března 2010 v 14:07 | Reagovat

[2]: Ahoj Sašo,
Díky za tvůj zájem o moji maličkost. Svět je velkej a my jsme malí, a proto se může stát, že se v něm někdy ztratíme. Naštěstí máme detektiva Švesku kterej všechno a každého vypátrá. Jsem velmi potěšen, že jsi se za všechna ta léta co jsme se neviděli, jako muzikant dále rozvíjel a přinášel lidem radost i potěšení z muziky kterou jsi hrál. To o sobě bohužel nemohu říci, protože doba kdy jsem sám hrál byla příliš krátká. Teď si vlastně uvědomuji, že u tebe ta doba doposud trvá a nezastavila se. To ti závidím, že jsi schopen tu pohodu, kterou je hudba schopná lidem přinést, stále dávat. Těším se na naše opětovné shledání po tolika letech. Samozřejmě se určitě nepoznáme, i když teď už tu jsou ty fotky a tak to snad zvládneme. Tak se měj fajn.
Číňan

6 Irena Janečková Irena Janečková | E-mail | 24. března 2010 v 15:29 | Reagovat

Ten Číňan, to je Venca Li??? Bubeník? No kdo by to byl jinej, žejo :-), tak to je bomba!!! Já ho kdysi znala spíš podle vidění, párkrát jsme spolu mluvili... taky mám radost! Zdravím tě, Číňane, ať už si mě pamatuješ, nebo ne. A taky za kámošku Pavlu, která žije už dlouho v Kanadě, pamatuje tě taky, a do Varů lítá každej červenec pravidelně. IJ

7 Luboš Luboš | E-mail | 24. března 2010 v 15:43 | Reagovat

Tak se zase scházíme, jako kdysi v PDA (Pošta) nebo v Budvaru. Ještě že ta komunikace po Webu nás zastihla. Jinak nevím, jestli by vůbec bylo možný se po letech najít. Koukám i na Irenu, tak co Ty paní důchodkyně???

8 Luboš Luboš | E-mail | 24. března 2010 v 15:51 | Reagovat

Ahoj, já jsem schopnej sehnat Jirku Zachože, Láďu Skopala, Pavla Menšíka, příští týden Andru, a po různých internetových kontaktech Ivana Krátkýho a Petra Loužila. The Towers kompletní!!! Skoro jako v Elite nebo v Nároďáku. Nebo v Alici.

9 Číňan Číňan | 24. března 2010 v 18:57 | Reagovat

[6]:Ahoj Ireno,
Díky za pozdrav od tebe a i ten od Pavly přes tebe. Protože jsme krapet v životě popoběhli a paměť nějak zlenivěla, tak se na mne nesmíš zlobit, že si skutečně přesně nepamatuji kam tě zařadit. To však nemění nic na věci, že mám také radost z toho, že staří přátelé a příznivci naší kapely na mě nezapoměli. Mohl bych ti to třeba vynahradit tím, že si můžeme navzájem napsat jak nám ten život mezitím uběhnul apod. Pokud máš zájem, pak se obrať na Švesku o moji e-mailovou adresu. Přeji ti krásný večer a dobrou pohodu. Ještě jednou díky.
Číňan

10 Číňan Číňan | 24. března 2010 v 20:33 | Reagovat

[7]:Ahoj Luboši,
Taky díky za reakci, vlastně dvě. No Poštu nám již dávno zbourali a Budvar je dnes snad také úplně něco jiného… Takže skutečně je pro mne Web něco jako dříve Budvar, ovšem bez nikotinové mlhy a dá se na něm opravdu komunikovat, což bylo v Budvaru někdy nemožné. Je fajn, že máš snahu pomoci v hledání kontaktů starých přátel, a dnes už opravdu doslovně starých!!! Každé setkání, které se povede bude jedno, a vždycky se dá pracovat na dalším. Když se tak na to dívám, vidím, že spousta lidí žije stále v cizině, což zrovna není příznivé a ne každý z nich si bude schopen udělat čas. Ideální by bylo osobní setkání s každým ale není to reálné. Vyčkáme tedy jak se věci vyvinou. Na každý pád se spolu určitě někde sejdeme, chce to jen mít trpělivost. A tu snad po více než 40. letech máme, né? Tak se měj dobře a já se těším na shledání s tebou i se všemi kdo budou mít zájem.
Číňan

11 Luboš Luboš | E-mail | 25. března 2010 v 3:32 | Reagovat

Ahoj Vašku, Tvoje odpověď mi udělala opravdu radost. Pokud se něco nesemele, tak mám informaci, že Krátký bude u rodičů své současné manželky v červenci někde v Brně, nebo blízko u Brna. To není k Tobě do Mejta daleko a my tam s Androu určitě pojedeme. Tak to tam, nebo zpátky můžeme vzít přes Tebe. Což??? Ještě vzpomínám: Jak se má sestřička Zdena?

12 Irena Janečková Irena Janečková | E-mail | 25. března 2010 v 9:28 | Reagovat

Ahoj Venco Číňane, nemůžeš si mě asi pamatovat, na rozdíl od tebe já nebyla nijak proslulá, upoutat jsem částečně mohla snad jedině tím, že coby křehká dlouhovlasá blondýna jsem si ve Varech v Pasáži (nahoře! ne v Moravský) zapalovala lulku jako starej chlap a občas jsem tam s Pavlou a dědkama hrála vedle šachy. Ale my s Pavlou Tě obdivovaly a zbožňovaly- jako správný puberťačky. Ráda napíšu a jestli to vyjde, pokud jsem tomu správně rozuměla, měli bychom se tuto sobotu sejít i se Šveskou - kéž by to vyšlo :-). A ty, Luboši jeden rejpavej, si nech tu důchodkyni, sakra :-))

13 Číňan Číňan | 25. března 2010 v 11:12 | Reagovat

[11]:Ahoj Luboši,
koukám, že jsi taky pěkná noční můra! Pokud tady v té své poustevně tou dobou budu, tak se tu samozřejmě s Androu můžete zastavit. Jsem ve vesnici asi 10 km od Vysokého Mýta. To by se ještě včas domluvilo. Jinak ségra je stále v Holandu a už se chystá taky do penze. Než se člověk naděje tak bude v kytkách, že? Proto je dobré se ještě sejít dokud to jde. Mrzí mne třeba, že se již neuvidím s Frackou, zpěvákem od The Crash. Ono jich už odešlo více co jsem znal anebo s nimi hrával. Inu všechno je v tomto světě dočasné, a tedy i my. Proto je dobré žít v harmonii se svým okolím a hlavně kvalitně. Bahna je všude kolem dost. No nic, nebudu tě již dále otravovat. Tak se měj.
Číňan

14 Číňan Číňan | 25. března 2010 v 11:37 | Reagovat

[12]:Ahoj Ireno,
no to se divím, že jsem si tě nezapamatoval, když jsi byla taková výstřednice s lulkou mezi zuby. Těch tam asi moc nebylo. Jó Pasáž, to byly doby – chodilo se tam srkat čaj anebo si dát smažený sýr ale hlavně místo kde jsme se tak nějak scházeli. To už snad ani není pravda. Snad už tě ta lulka opustila? To jsem teda zvědavej na tu křehkou dlouhovlasou blondýnu . No Luboš rejpe, ale asi už také sám není mladej švihák a v penzi by mohl být nejspíš taky? Však až se sejdeme tak nás smích přejde nebo naopak popadne. To záleží na tom jaká bude nálada. Smích je zdravej a tak si můžeme trochu promasírovat obličejové a břišní svaly. Za to nic nedáme. Tak jak říkám, drž kontakt se Šveskou a on tě bude informovat o posledním stavu věcí. Tak zatím tě zdravím a na shledanou někde ve Varech.
Číňan

15 Luboš Luboš | E-mail | 2. dubna 2010 v 13:23 | Reagovat

Omlouvám se všem, že jsem byl trochu "odmlčenej", ale byl konec měsíce a čtvrtletí a začátek měsíce i dalšího čtvrtletí a to i já musím trochu pracovat!!! Tak přeji pěkné Velikonoce všem, vzpomínám na krásné psaní s Irenou (snad už mi i odpustila), s Vaškem a se Šweskovými. Přeji bohatou pomlásku a slibuju, že se polepším. Kdopak dneska bude Pod mostem na Greyhoundech?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


SPŘÁTELENÉ KAPELY A STRÁNKY- aktivní odkazy
Béďa Heep


Whitesnake Revival - obrázek
Obrázek


Všechny vás zdravíme a zveme na ČERVNOVÁ vystoupení skupiny BLACK
MOON. večery plné dobré hardrockové muziky. Vezměte sebou i vaše
kamarády. Long Live Rock'n'Roll. Další info na stránkách:


GREYHOUNDObrázek

LongtonJe nejvyšší čas..

Obrázek

Obrázek ObrázekObrázekObrázek
THE CHOBOTSObrázekObrázekObrázek
COLOR TAJFUN HOLDEN
FLASH

Obrázek Obrázek
PRIMITIVOVÉ NEZNÁMÉ KUTURY

Obrázek
HORKÁ KAŠE

  • Obrázek
DLOUHEJ KOUŘ

SODOMA

naše naděje...
Zdravíme, Sodoma hledá zpěváka.......v případě zájmu napište

Škoda , že nenapsali...


www.schelinger.wz.cz - Web fanoušků a přátel Jiřího Schelingera
mojeit.eu
MLADÁ FRONTA Sedmička

MF DNES

Seznam

Karlovarský deník
TOPlist
RL
Novinky.cz
Kluby a pódia

...tady vidíte jak jsou důležité Františkovy stránky....zachytili muzikanta ještě mezi námi...

http://kskraslice.tym.cz/wp-content/photos/tap_2010_2/p1000759.jpgM club Ostrov

chillibar

Kulturní akce v kraji

-
15.77kB, 79x90
-
4.63kB, 223x94

aMapy.cz


Rockmag.cz - rockový portál

AGENTURY
logo


logo

Zpět na úvodní stránku

AGENTURA PRODUCENTRUM
Škroupova 900
356 01 Sokolov
T: 607 960 423
E: kvrm@​kvrm.​cz


OLDA ŘÍHA KATAPULT

pěkný plagát, je škoda ho vymazat...

E-maily NA PŘÁTELE
karel47@gmx.de KAREL MYŠIČKA